Головна / Компанія з управління активами «Актив» / Фонди в управлінні / Пайовий інвестиційний фонд "Універсальний Преміум" / Як продати інвестиційні сертифікати

18 червня 2010 Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку було зареєстровано Проспект емісії інвестиційних сертифікатів Пайового інвестиційного фонду диверсифікованого виду інтервального типу «Універсальний Преміум» у новій редакції.
У зв’язку з чим звертаємо Вашу увагу, що строк (інтервал) викупу інвестиційних сертифікатів змінено. Прийом заявок на викуп інвестиційних сертифікатів здійснюється в робочі дні з 9-ї до  13-ї години в терміни: з 1 по 07 лютого, з 1 по 07 травня, з 1 по 07 серпня, з 1 по 07 листопада . У разі коли останній день приймання заявок  на  викуп інвестиційних сертифікатів припадає на вихідний, святковий або неробочий день, заявки на викуп приймаються у перший робочий день після вихідного, святкового або неробочого дня.


Для того, щоб продати інвестиційні сертифікати ПІФ "Універсальний Преміум", Вам потрібно (в період викупу інвестиційних сертифікатів компанією з управління активами):

1. Звернутись до Агента - ТзОВ "Підприємство "Росан-Цінні папери" за адресою: м. Львів, вул. Пасічна. 135;

тел. 8 (032) 222-53-87

або його представників та оформити заявку на викуп інвестиційних сертифікатів ПІФ "Універсальний Преміум"

2. Укласти договір купівлі-продажу інвестиційних сертифікатів ПІФ "Універсальний Преміум".

3. Здійснити списання інвестиційних сертифікатів ПІФ "Універсальний Преміум" з Вашого рахунку в цінних паперах.

4. Отримати протягом 7 робочих днів з дня подачі заявки на викуп інвестиційних сертифікатів (при умові виконання п.2-3) грошові кошти або інші активи (у разі Вашої згоди) за інвестиційні сертифікати ПІФ "Універсальний Преміум".

Rambler's Top100


Інвестиційний фонд "Універсальний Преміум"

Інвестиційний фонд Універсальний

Пенсійний фонд Європейський стандарт


вул. Пасічна, 135, Львів, Україна, 79035
тел.: +38 (032) 2702052 факс: +38 (032) 2405185
e-mail: info@activ.com.ua © 2014


рулонные шторы Jaluzi-Service.com.ua